Dota 2 ma wiele różnych elementów wizualnych gry, które gracze mogą zmieniać według własnych upodobań. Gracze mogą nie tylko modyfikować skórki swoich bohaterów, ale nawet wybierać poszczególne elementy ich wyposażenia, które chcą zmienić.

Ale przedmioty bohaterów nie są jedyną rzeczą, którą gracze mogą modyfikować. Na przestrzeni lat valve wypuściło szereg różnych elementów wizualnych, które pozwalają zmienić wygląd otoczenia mapy. Drzewa, wieże i rzeka to tylko niektóre z wizualnych elementów świata gry, które można zmienić. Jednak najbardziej imponującą wizualnie zmianą, jaką można wprowadzić, jest posiadanie niestandardowych creepów dla Dota 2.

Szukasz przedmiotów, aby zmienić wygląd swojej gry? Kup przedmioty Dota 2 na OPmarket, zawsze po najlepszych cenach!

Czym są customowe creepy?

Customowe creepy to prawdopodobnie najbardziej interesujący skin, jaki można zdobyć w grze. Mimo to dla wielu graczy opcja ta pozostaje całkowicie nieznana. Dzieje się tak, ponieważ zdobycie niestandardowych creepów może być niezwykle trudne lub kosztować dużo pieniędzy, co oznacza, że większość społeczności Dota 2 nigdy nie zobaczy tej części gry.

Istnieją dwa powody, dla których Custom Creepy są tak rzadkie i nigdy nie widziałeś ich w swoim meczu. Po pierwsze, creepy są zawsze nagrodą za osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu przepustki bojowej z bieżącego roku. Aby to zrobić, musisz albo dużo grać w Dota, albo po prostu zapłacić dużo pieniędzy, aby kupić poziomy przepustki bitewnej i zdobyć wszystkie nagrody. Niestandardowe creepy nie podlegają wymianie, co oznacza, że nie można ich kupić od innych graczy.

Drugą kwestią jest to, że całe wyposażenie wizualne w świecie gry jest widoczne tylko dla osoby, która je założyła. Oznacza to, że jeśli masz niestandardowe wieże, creepy lub inne przedmioty, które modyfikują wygląd świata gry, będziesz jedyną osobą, która może je zobaczyć. Oznacza to, że niestandardowe creepy pojawiają się tylko dla ciebie, a nie dla innych graczy, w tym twojej drużyny. Chociaż nie możesz pochwalić się creepami innym graczom w grze, nadal stanowią one świetny rzadki przedmiot, którego możesz użyć do urozmaicenia swojej gry.

Twój ekwipunek posiada jakiś wartościowe skiny? Sprzedaj przemioty Dota 2 na OPmarket i uzyskaj natychmiastową wypłatę!

Jakie creepy są dostępne w Dota 2?

Niestandardowe creepy są dostępne tylko na poziomach przepustki bitewnej, a jeśli nie udało ci się ich zdobyć, gdy przepustka bitewna była aktywna, prawdopodobnie już nigdy nie będziesz w stanie ich zdobyć. Jednak niestandardowe creepy, które odblokowujesz w ramach corocznej przepustki bojowej, pozostają w twoim ekwipunku, podobnie jak wszelkie inne elementy wizualne, które zmieniają świat gry, takie jak wieże lub drzewa.

Do tej pory Valve wprowadziło 4 różne pary niestandardowych creepów dostępnych w ramach przepustki bojowej. Są to:

  1. Cavernite Creeps – wydane w ramach przepustki bojowej 2018, odblokowane na poziomie 192
  2. Reptilian Refuge Creeps – wydane jako część przepustki bojowej 2019, odblokowane na poziomie 182
  3. Nemestice Creeps – część przepustki bojowej Nemestice 2021 na poziomie 125
  4. Woodland Warbands – Dostępne w przepustce bojowej Labiryntu Aganima gdy zdobędziesz poziom 94

Ważne jest również, aby pamiętać, że jeśli posiadasz wiele różnych niestandardowych creepów, będziesz mógł używać różnych skórek dla każdej strony, co oznacza, że możesz je łączyć i dopasowywać, aby tworzyć własne kombinacje.

Czy można kupić customowe creepy w Dota 2?

Krótko mówiąc: uzyskanie niestandardowych creepów poza przepustką bojową jest obecnie niemożliwe. Niestandardowe creepy nie są również dostępne w każdej wydanej przepustce bitewnej, co oznacza, że jeśli chcesz zdobyć własną parę, będziesz musiał stale szukać. Mimo to naprawdę warto, ponieważ wszystkie niestandardowe creepy wydane do tej pory są imponujące i zdecydowanie zwiększą twoją frajdę z gry w Dota 2. Chcesz zarobić na swoich przedmiotach, lub zdobyć nowe? Wymień przedmioty Dota 2 na OPmarket i ciesz się nowym ekwipunkiem!

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *