Przez lata od premiery gry, deweloperzy TF2 wprowadzili do gry wiele różnych przedmiotów, z wieloma różnymi rangami i wariantami. Z tego powodu Team Fortress 2 szybko stał się grą wybieraną przez wielu kolekcjonerów, którzy szukali rzadkich przedmiotów w grze. Gracze mogą wybierać spośród różnych broni i czapek, które są również dostępne w wielu różnych wersjach rzadkości. Wymiana przedmiotów TF2 jest dlatego tak waznym aspektem całej gry.

Jedną z najbardziej klasycznych kategorii przedmiotów dostępnych w grze są przedmioty nietypowe. I choć są one najczęściej otwierane w skrzynkach, w rzeczywistości istnieje inna metoda ich zdobycia. Gracze, którzy mają wystarczająco dużo szczęścia, aby dostać w swoje ręce Kuriozonator TF2, mogą tworzyć własne nietypowe przedmioty.

Ale jak to działa? Jeśli szukasz odpowiedzi, oto wszystko, co musisz wiedzieć o Kuriozonatorze i nietypowych przedmiotach w TF2.

Czym są nietypowe przedmioty w Team Fortress 2?

Nietypowy przedmiot TF2 ma pomarańczową nazwę (z tytułem „nietypowy” przed nazwą broni) i ma przypisaną rangę. Zasadniczo nietypowe przedmioty działają dokładnie tak samo jak ich normalne wersje, z wyjątkiem tego, że sama broń lub czapka mierzy twoje postępy gdy ich używasz. Każdy nietypowy przedmiot posiada licznik, który śledzi takie rzeczy, jak zabójstwa dokonane przy użyciu broni lub pewne inne czynności wykonane podczas noszenia czapki.

Nie ma określonej puli dziwnych przedmiotów, a każdy przedmiot w grze może występować w nietypowym wariancie. Oznacza to, że ulubione bronie, czapki, a nawet przedmioty podstawowe dla każdej klasy mogą mieć swoją własną nietypową wersję. Jednak w przeciwieństwie do zwykłych czapek i broni, nietypowe przedmioty nie są dostępne w dropach i nie można ich wytwarzać tak łatwo, jak inne przedmioty. Istnieje 5 sposobów na zdobycie nowych nietypowych przedmiotów w grze:

  • Otwarcie skrzyni z zaopatrzeniem zawierającej przedmiot,
  • Użycie Kuriozonatora
  • Zdobycie broni Botkiller lub Australium w trybie Mann Up,
  • Wymiana dziwnej farby wojennej na zdobioną broń,
  • Kupowanie przedmiotów TF2

Czym Jest Kuriozonator?

Wspomnieliśmy wcześniej, że Kuriozonator jest jednym ze sposobów na zdobycie nowych Nietypowych przedmiotów w twoim ekwipunku TF2. Nie jest to do końca prawdą, ponieważ Kuriozonator nie daje ci nowego przedmiotu, a jedynie zmienia stary przedmiot i nadaje mu jakość nietypową.

Aby użyć Kuriozonator, musisz mieć określony Kuriozonator dla przedmiotu, który chcesz ulepszyć. Za każdym razem, gdy otrzymasz Kuriozonator do swojego ekwipunku, możesz go użyć tylko na określonym przedmiocie. Każdy Kuriozonator jest jednorazowego użytku, co oznacza, że gdy zdecydujesz się dodać jakość nietypową do jednego ze swoich przedmiotów, Kuriozonator zostanie zużyty w tym procesie. Kiedy użyjesz Kuriozonatora, twój przedmiot pozostanie wizualnie taki sam. Oznacza to, że zachowa wszystkie swoje cechy wizualne, takie jak cząsteczki lub farby wojenne, i po prostu otrzyma nietypową jakość. Dodatkowo do jego nazwy zostanie dodany tytuł „Nietypowy”.

Podsumowując

Kuriozonator jest bardzo łatwym i prostym narzędziem. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć go raz i możesz zmienić niektóre ze swoich ulubionych przedmiotów w jeszcze fajniejsze, nietypowe wersje! Jeśli chcesz poznać więcej porad i wskazówek dotyczących TF2, sprawdź resztę naszego bloga, a jeśli interesuje cię sprzedaż przedmiotów TF2 w najlepszych cenach, koniecznie sprawdź OPmarket!

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *